Stanisław Jasiukiewicz

8,0
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Jasiukiewicz

Był naprawdę dobrym aktorem i strasznie żałuję, że tak wcześnie odszedł... Bardzo go lubię, zwłaszcza role w "Krzyżakach" i "Potopie".

Lady_Agatha_Kuruvar

Ja też go lubię, a najbardziej rolę w "Krzyżakach"(doszłam nawet do tego że ustawiłam sobie na tapetę filmowego Ulryka)

użytkownik usunięty
Lady_Agatha_Kuruvar

Stanislaw Jasiukiewicz jest moim bliskim krewnym (strona mojej mamay) z ktorym nigdy nie mialem kontaktu. Jestem tez urodzony w postawach lecz mnie wywieziono na Syberie, reszta rodziny pozoztala w Postawach i jedynie wiem Stas siostra Wandzia wyjechala do Polski. Mama mowila mnie o nim a moja siostra ludomira (Mira) bawila sie z Wandzia (mam jedno zdjecie)
Bardzo chcialbym poznac jego los zycia. Czy mogla by Pani mnie w tym pomoc????
Slawek Kubica (Londyn)

Jestem fanką Staniława już prawie od 5 lat, ale niestety poza jego filmografią nic więcej na jego temat nie wiem. Wiem tylko gdzie jest pochowany - w moim mieście, czyli w Warszawie na Cmentarzu Powązkowskim.
Pozdrawiam

Lady_Agatha_Kuruvar

Tak... Dorzuciłabym jeszcze role w "Hrabinie Cosel" i "Matce Joannie od Aniołów". "Joannę" obejrzałam ostatnio 3 razy pod rząd... Znakomity aktor, niesamowita charyzma.
Nie ma dzisiaj takich facetów.
No a przede wszystkim był aktorem teatralnym, związanym z Teatrem Polskim w Warszawie. Gdybym żyła w latach 50 i 60 -tych, nikt by mnie z tego teatru nie wyciągnął. I zawsze siedziałabym w pierwszym rzędzie.

Lady_Agatha_Kuruvar

Weś mi nie przypominaj bo mi się na płacz zbiera to mój ulubiony aktor!!!
magorzata.guzek Ja tesz mam ustawionego filmowego Ulryka na tapetę (zrobiłam aparatem fotograficznym fotkę z monitora przy oglądaniu krzyżaków)to zdjęcie będzie w moim profilu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones