Stanisław Jasiukiewicz

8,0
7 781 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Jasiukiewicz

Szkoda takiego prrzystojnego aktora. w roli Ulricha von Jungingena był naprawdę przystojny. W roli Władusia Tarkowskiego poznałam go po oczach, ale wcześniej sprawdziłam na internecie.

Pevensie18

Nie wszystkie sceny w tym filmie są z jego udziałem. Zdążył pobyć z ekipą kilkanaście dni, po czym zapewne choroba dała mocniej o sobie znać i musiał wrócić do Polski. W późniejszych ujęciach widać go z tyłu (np w finałowej scenie) albo w jakimś zaciemnionym miejscu. Był dublowany przez bodajże jednego z kierowników produkcji. Potem głos anonimowo podłożył jeden z wybitnych aktorów (zabij mnie ale nie wiem kto) i zrobił to podobno tak że trudno rozpoznać czy to głos Jasiukiewicza czy innego aktora. Więcej znajdziesz w ciekawej książce "Z Tomkiem i Moniką w pustyni i w puszczy" napisanej przez reżysera. Warto przeczytać by dowiedzieć z czym ekipa zmagała się i jak powstawały niektóre ujęcia. Ciekawa lektura. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones