Bogusz Bilewski

7,7
8 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusz Bilewski

był świetnym aktorem co udowodnił to rolą Kwiczoła w Janosiku chętnie powracam do Janosika ze względu na Pana Bogusza, Pana Witolda Pyrkosza, Mariana Kociniaka ta 3 aktorów stworzyła ten super serial gdyby nie oni to Janosik był by do kitu.A w reklamie Kamy super wypadł

kinomanka_13

Jak bylem młodszy to go myliłem z Jerzym Bińczyckim. I wszystkie największe role Bińczyckiego, czyli noce i dnie albo Znachor przypisywałem Boguszowi Bilewskiemu. I mówiłem o to ten, co grał w Janosiku a potem się dowiedziałem, że to są dwie całkiem inne osoby.

dominik1989

moja znajoma też tak nieraz miała że myliła go z Bińczyńskim. Szkoda że już nie żyje, chociaż kojarzę go tylko z Janosika, Kariery Nikodema Dyzmy i Banku nie z tej ziemi . Miałam 16 miesięcy gdy zmarł gdyby żył znałabym go bardziej. Teraz zostały po nim wspomnienia.

kinomanka_13

Jakby teraz Żył to by miał 83 lata. Bińczycki umarł jak miał 61 a Bilewski jak miał 65 i to ich łączy, że w podobnym wieku umarli i obydwaj w latach 90.

kinomanka_13

Jakby teraz Żył to by miał 83 lata. Bińczycki umarł jak miał 61 a Bilewski jak miał 65 i to ich łączy, że w podobnym wieku umarli i obydwaj w latach 90.

dominik1989

najbardziej to cieszę się że Bilewski Pyrkosz wystąpili razem w reklamie Kamy i w serialu Bank nie z tej ziemi. Świetnie zagrał z Pyrkoszem w reklamie Kamy i szkoda że tej margaryny nie ma.

kinomanka_13

To chyba musiałaś gdzieś w archiwach znaleźć to reklamę, bo ja jej nie widziałem.

dominik1989

wiem o tej reklamie z książki Witolda Pyrkosza ,, podwójnie urodzony " i na you tubie jest ta reklama.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones